Home

Real madrid atletico madrid bl döntő

Két évvel ezelőtt a Real emlékezetes fináléban nyert a városi rivális ellen, 2016-ban megint elbukott az Atlético Bajnokok Ligája 2020/21 Tabella, eredmények Bajnokok Ligája 2019/20 Eredmények, gólszerzők, tabella Bajnokok Ligája 2018/19 Eredmények, gólszerzők, tabell Real Madrid-Atlético Madrid BL-döntő - Sergio Ramos góljával hamar vezetést szereztek az Atlético Madrid ellen, de Diego Simeonéék a második félidőben nagyon szépen felálltak. A hosszabbításban nem nagyon bírtak egymással, a büntetőket viszont a Real bírta jobban idegekkel. A mindent eldöntő tizenegyest Cristiano Ronaldo lőtte be Real Madrid-Atlético Madrid BL-elődöntő - Gabi Fernandez és Diego Godin vitatkozik Matin Atkinson játékvezetővel (Fotó: EPA/Javier Lizon) További galériák Manchester City - Chelsea BL-dönt

BL-döntő: Real Madrid-Atlético Madrid - így alakult

1. Lejátszottam idén is a Bajnokok ligája döntőt
  2. t a két évvel ezelőtti, azt jól mutatja, hogy az azóta játszott 10 meccsükből csak egyet tudott megnyerni a Real Madrid, a 2015-ös BL-negyeddöntőben a hazait. Az Atletico ötször nyert, négyszer ikszeltek
  3. Bajnokok Ligája döntő - Atlético Madrid-Real Madrid - videók A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligáját, miután szombat este a lisszaboni döntőben, hosszabbításban 4-1-re legyőzte a városi rivális Atlético Madridot
  4. dent, ami segíthet az esélylatolgatásban
  5. Labdarúgó Bajnokok Ligája 2018 Real Madrid - FC Liverpool döntő mérkőzés. 51 perc, 2018. Megnézem később. Kommentek. 25. További videók. a BL-döntő... Nézze meg most Örömünnep és keserűség - a BL-döntő... Manchester City - Chelsea 0-1.
  6. Real madrid-Atletico madrid 2014 BL döntő part 1. bakivalentin. 29 videó. 7 követő. 1 0 0. 786. megosztás. Megosztás. Video jelentése
  7. Real madrid-Atletico madrid 2014 BL döntő part 1. bakivalentin. 2014. máj. 26. 770 néző.

Kattints a Real Madrid - Atlético Madrid mérkőzés részletes adatainak megtekintéséhez! Mérkőzés adatlap: Real Madrid - Atlético Madrid, Supercopa de España (döntő), King Abdullah Stadium, Jeddah, 2020.01.12. 19:00 - Madridom.h A Real Madrid ismét megverte az Atléticót a BL-döntőben. 2016. 05. 28. 20:21FRISSÍTVE: 2016. 05. 29. 06:57. A Real Madrid a tizenegyedik, az Atlético pedig az első Bajnokok Ligája győzelméért száll harcba szombat este a milánói San Siro Stadionban. 2014-ben ugyanez a két csapat játszotta a finálét, akkor a Matracosok vezettek. A döntő egyik résztvevője a spanyol Real Madrid. A Real korábban 9-szer nyerte meg a BL-t, vagy az elődjének számító BEK-et: az első öt kiírást (1956-1960), majd 1966-ban, 1998-ban, 2000-ben és 2002-ben. A másik résztvevő a szintén spanyol Atlético Madrid Atlético-dráma: a sors a Real kezébe adta a BL-serleget. Tizenegyedszer BL/BEK-győztes a REAL MADRID, amely 1-1-es döntetlen után büntetőpárbajban múlta felül a városi rivális Atléticót szombat este Milánóban. Cristiano Ronaldo lőtte be a sorsdöntő tizenegyest. Zinedine Zidane játékosként és edzőként is csúcsra jutott. Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzés: Real Madrid - Atlético Madrid 3-0 (1-0) gól: C. Ronaldo 10., 73., 86. A két madridi csapat BL-párharca lassan klasszikusnak számít, és annak ellenére, hogy az elmúlt három év mindhárom találkozásából (két döntő és egy negyeddöntős párharc) a Real került ki győztesen, nem jelenthettük ki egyértelműen, hogy Zinedine.

BL-döntő: precíz, masszív védekezés vs

Csatlakozz a pingvin sereghez! http://bit.ly/1P1V84k Belépnél az elit klubba? http://patreon.com/nessajthelol Játékok féláron! http://.. Döntő döntetlen: Atletico Madrid - Real Madrid (Összefoglaló) Vasárnap délután 1-1-es döntetlent ért el a Real Madrid az Atletico Madrid otthonában. A mérkőzés az előzetesen várthoz képest lényegesen jobb iramot és több lehetőséget hozott. Összefoglaló A(z) BL 2014: Real Madrid - La Decima című videót heinrich.nst nevű felhasználó töltötte fel a(z) sport kategóriába. Eddig 4674 alkalommal nézték meg A Real Madrid a tizenegyedik, az Atlético pedig az első Bajnokok Ligája győzelméért száll harcba szombat este a milánói San Siro Stadionban. 2014-ben ugyanez a két csapat játszotta a finálét, akkor a Matracosok vezettek, de a Blancók nyertek hosszabbítás után 4-1-re Végre, egy döntő: Atletico Madrid - Real Madrid (Beharangozó) A matracosok elleni találkozó mindig kiemelt figyelmet érdemel, de ezúttal a két klub rivalizálásába külön pikantériát csempész a tény, hogy a bajnokság végkimenetelét is nagyban befolyásolhatja a mérkőzés eredménye

Bajnokok Ligája döntő: Real Madrid - Atletico Madrid 4-1

Az Atlético Madrid vezetőedzője, Diego Simeone szerint a Real Madrid ellen elveszített BL-döntő olyan volt számára, mint a halál. Az argentin szakember Sport Labdarúgás HÍR Bajnokok Ligája Real Madrid Atlético Madrid. A Real Madrid a 11. BL-címét nyerte meg, büntetőkkel. Az utolsót Ronaldo lőtte be, Zidane edzőként is eljutott a csúcsra. Bajnokok Ligája-döntő: Real Madrid-Atlético Madrid 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - 11-esekkel 5-3 Lejátszottuk a Real-Atletico döntőt! szerző: VH-Vasárnapi Hírek Gombfoci BL-döntő: Real Madrid-Atletico Madrid 3-2 (1-1) Geomédia Stadion, 4 néző Gólszerzők: Ramos, Ronaldo (11-esből), Bale, illetve D. Costa (2) Kiállítva: Ramos (lelökte az asztalról A. Turant) Jó iramú mérkőzés; az első félidőben lejtett a pálya, de a másodikra sikerült kitámasztani · Döntő döntetlen: Atletico Madrid - Real Madrid (Összefoglaló) Vasárnap délután 1-1-es döntetlent ért enszk ndk l a Real Madrid az Atletico Madrid otthonában. A mérkőzbudavári borfesztivál és autópálya matrica 2018 sms az előzetessamsung galaxy a20e teszt en várthoz képest léndolberg yegesen jobb iramot és több. Atletico Madrid ; Barcelona ; Real Madrid ; Valencia ; BL. Bajnokok Ligája 2020/21 Tabella, Bajnokok Ligája 2015/16 Tabella ; EL. Európa Liga Hírek ; Európa Liga 2019/20 Tabella, eredmények ; Európa Liga 2018/19 Eredmények, tabella ; Európa Liga 2017/18 tabellák, eredmények

Bl döntő előzetes. Madridista.HU. 2016-05-28. 09:03. ÁLTALÁNOS. A San Siro készen áll arra, hogy a Real Madrid és az Atlético Madrid lejátsza ma este a Bajnokok Ligája 2015/2016-os döntőjét. A matracosok 13 pontot tudtak összeszedni a csoportkörben 6 mérkőzésen, egyedül a Benficátol szenvedtek vereséget. A. Sport 2016.05.29, 11:33. Szombat este megismétlődik a két évvel ezelőtti Real Madrid-Atlétio Madrid BL-döntő. A két csapat jelentősen átalakult, de a meccs képére ez valószínűleg semmilyen hatással nem lesz: a mindent megállító fal találkozik a mindenen áthatoló ágyúgolyóval. Simeone azt mondja, az Atlético bármit.

Bajnokok Ligája - Atletico-Real döntő lesz Lisszabonban 2014. április 30. - 22:50 | Sport A Diego Simeone vezette Atlético 40 év elteltével játszhat ismét a legrangosabb európai kupasorozat fináléjában, melyben most először fordul elő, hogy egy város két csapata kerül szembe egymással A(z) Real-Atletico BL-döntő című videót Elbow nevű felhasználó töltötte fel a(z) sport kategóriába. Eddig 2303 alkalommal nézték meg BL-döntő: értékelje a Real- és az Atlético-játékosok teljesítményét! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első! A Real Madrid 1-1-es 120 percet követően az 5-3-ra megnyert tizenegyespárbajban bizonyult jobbnak az Atlético Madridnál a labdarúgó Bajnokok Ligája milánói döntőjében. Értékelje a győztes és a.

Henrique Casemiro (Real Madrid) gyűri maga alá Saul Niguezt (Atletico Madrid) a milánói BL-döntőben. (MTI/AP/Luca Bruno) Fotó: Luca Bruno Ötödször nyerte meg a BL-t (a BEK-kel együtt tizenegyedszer) a Real Madrid, miután rendes játékidőben és hosszbbításban is 1:1-re végzett az Atletico Madriddal Real Madrid-Atlético Madrid, BL-döntő. 2014. május 25., Vasárnap 13:27; Címkék: Real Madrid; Atletico Madrid; Bajnokok Ligája; Nemzetközi foci; Foci; A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligáját, miután a lisszaboni döntőben, hosszabbításban 4-1-re legyőzte a városi rivális Atlético Madridot..

Zidane 10: a Real Madrid nyerte meg a spanyol Szuperkupát! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első! A Real Madrid lett a spanyol Szuperkupa győztese, miután Szaúd-Arábiában tizenegyesekkel legyűrte az új lebonyolítású torna döntőjében az Atlético Madridot. Dzsidda, King Abdullah Sports City, 61 000 néző. V: José. Elkerülte egymást a Real Madrid és az Atletico Madrid a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolásán. A címvédő Barcelonát búcsúztató Atlético Madrid a nagy esélyes Bayern Münchennel találkozik majd a legjobb négy között, míg a Real Madrid a PSG-t kiverő Manchester Cityvel csap össze

A Real tizenegyedszer vagy az Atlético először? Erre a kérdésre kapunk választ szombat este Milánóban, ahol két év után ismét BL-döntőben csap össze egymással a két madridi sztárcsapat. Zidane edzőként is csúcsra juthat a királyi gárdával, Ronaldo háromszoros BL-győztes lehet. Ha a Matracosok nyernek, akkor 2012 után ismét új győztest avatnak a legrangosabb. A döntő egyik résztvevője a spanyol Real Madrid. A Real korábban 10-szer nyerte meg a BL-t, vagy az elődjének számító BEK-et: az első öt kiírást (1956-1960), majd 1966-ban, 1998-ban, 2000-ben, 2002-ben és 2014-ben. A másik résztvevő a szintén spanyol Atlético Madrid. Az Atlético korábban még nem nyert BEK-et illetve BL-t A Real Madrid 3-1-re megnyerte a Liverpool elleni BL-döntőt. Karius óriási bakijai okozták a Liverpool vesztét. Bale csodagóljával BL-győztes a Real. Ezeket a hangazatos mondatokat olvashatjuk a szombati esti Bajnokok Ligája-döntő után, viszont egy szalagcím belőlelem is kikívánkozik

A vártnál is erősebb iramban kezdődött a döntő, az első helyzet a Real Madrid ellen adódott. Gareth Bale szabadrúgása után Casemiro kapura segítette a labdát, Jan Oblak lábbal védett. A BBC szerint ez volt a szlovén kapus 38. védése a mostani BL-sorozatban, senkinek sincsen ennyi. Vezet a Real Madrid Real Madrid (6,5) Őszintén nem tudom, hogy milyen skálán mozoghatnak a pontok, hiszen ez sem egy BL-döntő volt, ugyebár Mindezt félretéve viszont muszáj a következővel kezdenem: nagyon-nagyon rossz érzés látni, hogy egy félidőn át mutat olyan támadó játékot a mindig favágásról híres Simeone-csapat, amilyen mi a. A Real Madrid története során tizenegyedik alkalommal diadalmaskodott a legrangosabb európai kupasorozatban, ezzel továbbra is csúcstartó. Bajnokok Ligája, döntő: Real Madrid (spanyol)-Atlético Madrid (spanyol) 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - 11-esekkel: 5-3 Milánó, Giuseppe Meazza Stadion, 71 500 néző, v.: Mark Clattenburg (angol Real Madrid-Atlético Madrid BL-döntő . SPORT GÉZA Ugrás az oldalra Ismét Carlo Ancelotti lehet a Real Madrid vezetőedzője - sajtóhír. A spanyol sztárcsapatot története 10. SPORT. 2021. június 1., 15:16, kedd. Megvan a Real Madrid új vezetőedzője

Ez a történet arról szól, hogy mi történt a színfalak mögött, amikor a Real Madrid - Atlético Madrid BL-döntő összecsapáson tizenegyesekre került sor. A pénzfeldobástól az ünneplésig. hirdetés - Churu, meg kell nyerned a sorsolást. Nekünk kell kezdenünk a tizenegyes-párbajt Real Madrid - Atletico Madrid, azaz a városi derbi tarkította a Spanyol Szuperkupa fináléját, vagyis biztos volt, hogy olyan csapat nyeri meg a serleget, amely egyébként sem bajnokságot, sem kupát nem nyert az előző idényben. Football Factor, Spanyol foci rovat Labdarúgó Bajnokok Ligája: Juventus - Real Madrid mérkőzés RB Leipzig - Atletico Madrid negyeddöntő mérkőzés Ferencváros TC - Anderlecht mérkőzés (1995 Bajnokok Ligája döntő Real Madrid Atlético Madrid. Büntetőkkel nyert a Real Madrid a Bajnokok Ligájában. MTI 2016. május 29., vasárnap, 10:22 . A Real Madrid nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2015/16-os kiírását: a királyi gárda a sorozat szombati döntőjében városi riválisát, az Atlético Madridot győzte le az 1-1-es.

Index - Sport - Real Madrid-Atlético Madrid BL-döntő

BL: a cardiffi döntő küszöbén a Real. Orbán Zsolt 2017. május 3., szerda, 13:30. A Real Madrid Cristiano Ronaldo mesterhármasával győzte le városi riválisát az UEFA Bajnokok Ligája elődöntőjének első felvonásán. Az Atlético 0-3-ról kellene fordítson a továbbjutáshoz A Real Madrid 11. alkalommal nyerte meg a sorozatot Bl döntő előzetes 2016-05-28-09:03 A San Siro készen áll arra, hogy a Real Madrid és az Atlético Madrid lejátsza ma este a Bajnokok Ligája 2015/2016-os döntőjét. A matracosok 13 pontot tudtak összeszedni a csoportkörben 6 mérkőzésen, egyedül a Benficátol szenvedtek vereséget..

Nem lesz kiemelt a BL-ben a Real Madrid

Atlético Madrid: Az Atlético Madrid nyerte meg a spanyol labdarúgó-bajnokságot, amelynek utolsó fordulójában szombaton hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte vendéglátóját, a Real Valladolidot; a rivális és tavalyi győztes Real Madrid eközben hazai pályán 2-1-es sikert aratott a Villarreal felett Leírás. A Real Madrid Club de Fútbol, rövidítve Real Madrid CF (a sajtóban legtöbbször egyszerűen Real Madrid vagy a Galaktikusok) spanyol labdarúgóklub. 1902-es megalapítása óta a spanyol élvonal tagja, még sosem esett ki. 32 bajnoki címével és 19 kupagyőzelmével a legeredményesebb spanyol csapat, emellett 11 alkalommal nyerték meg a Bajnokok Ligáját (BEK-et is. Az Atletico újra elszalasztotta Juventus-Real Madrid BL-döntő lesz - 2-0-ra vezetett az Atleti 16 perc után a szünet előtt közvetlenül óvodás gólt kapott a Realtól. Hetedhét kaland 20210524-i adás

Szombat este megismétlődik a két évvel ezelőtti Real Madrid-Atlétio Madrid BL-döntő. A két csapat jelentősen átalakult, de a meccs képére ez valószínűleg semmilyen hatással nem lesz: a mindent megállító fal találkozik a mindenen áthatoló ágyúgolyóval Egy baloldali pontrúgást pont Bale csúsztatott középre, Sergio Ramos a gólvonaltól egy méterre (valószínűleg lesből) bepiszkálta. Ajtó-Oblak helyzet volt. (Ja, egyébként BL-döntő van, Milánóban. Real Madrid-Atletico Madrid 1:0; Gól: Sergio Ramos 15' Ezért tartja lázban a világot a BL-döntő! Ezért tartja lázban a világot a BL-döntő! Milánóban találkozik egymással a Real Madrid és az Atlético Madrid a Bajnokok Ligája döntőjében. Két éve már összecsaptak egyszer. Milánóban találkozik egymással a Real Madrid és az Atlético Madrid a Bajnokok Ligája döntőjében

Real Madrid-Atlético Madrid BL-elődöntő M4 Spor

Juventus-Real Madrid Bajnokok Ligája döntő lesz. Ahogy az várható volt, a tegnapi Juventus siker után ma a Real Madrid jutott be a Bajnokok Ligája döntőjébe. A 42. percig úgy tűnt, hogy még máshogy is alakulhat a sztori. A madridi derbin az első mérkőzést hazai pályán 3-0-ra nyerte a Real, így a többség azt gondolta, hogy. Dajka László szerint a felkészülés és Simeone zsenije dönthet, és Cristiano Ronaldo, illetve Fernando Torres is betalál A magyar edző szerint teljesen megérdemelt a Chelsea BL-győzelme, hiszen az Atletico Madrid, a Porto és a Real Madrid ellen is meggyőző játékkal rukkolt elő a csapat A másik elődöntőben szerdán a Real Madrid gól nélküli első mérkőzést követően fogadja a Manchester Cityt. Így van rá esély, hogy a május 28-i milánói fináléban megismétlődik a 2014-es döntő párosítása, ahol a Real Madrid hosszabbítás után 4-1-re legyőzte városi riválisát

FIFA 14 BL döntő Real Madrid vs Athletico Madrid - YouTub

Két év és négy nap elteltével ismét két madridi futballcsapat, a Real és az Atlético száll harcba a legrangosabb európai kupasorozat trófeájáért. A matracosoknak nevezett gladiátorok ma este Milánóban vehetnek revánsot. Noha a szupersztárokat felsorakoztató Realt talán esélyesebbnek tartják, nem szabad elfelejteni, hogy a 2014-es ütközet óta nyomasztó az. Az Atlético Madrid ugyancsak könnyűszerrel lépett tovább csoportjából, a négyes másik három csapatát a Benfica, a Galatasaray és az Astana alkotta. A nyolcaddöntőben azonban nem várt akadályba ütköztek Fernando Torresék, hiszen a PSV Eindhovent csupán büntetők után tudták legyőzni, mindkét mérkőzés 0-0-val végződött. A következő körben a spanyol bajnok. Rekordot hozott a BL-döntő. 2014 May 26, 13:05. A 18-49 éves férfiak körében közel 20 százalékos közönségarányt ért el a Sport TV a Real Madrid és az Atletico Madrid hosszabbításban eldőlt BL-döntőjével. A hosszabbítással záruló, így mintegy 40 perccel tovább tartó mérkőzés tartós nézőszáma több mint 450 ezer. Vegyen Döntő: Real Madrid - Atletico Madrid jegyeket a Sports Events 365 Hu. Vonzó jegyáraink és 100%-os szállítási garanciánk is biztosítja majd Önnek a kiemelkedő élményt! Vasárnap, 12 Jan. 202

Real-Atlético, avagy egy polgárháborús döntő anatómiája. Ki lépi át az árnyékát? Zidane vagy Simeone? Futballtörténeti, focifilozófiai elemzés a szombati Bajnokok Ligája-döntőre készülve. Sokan féltették a Real Madridot Rafa Benítez ( a Juventus által brutálisan eluralt Serie A-ból érkező, megkopott edzőből. A Juventus Torino és a Real Madrid játssza a labdarúgó Bajnokok Ligája 2016/2017-es kiírásának döntőjét, szerdán este ugyanis a királyi gárda kikapott az Atlético Madridtól, ám a blancók így is jobbnak bizonyultak összesítésben. Tizenkilenc év után lesz újra Juve-Real-döntő a BL-ben. A címvédő Real Madrid kikapott ugyan szerdán este a városi rivális Atlético. Az Európai Labdarúgó-szövetség kijelölte a vasárnap esti Eb-döntő játékvezetőit. A találkozót az egyik legrutinosabb, sokat foglalkoztatott sípmesterre, Björn Kuipers-re bízták. A 48 esztendős holland 2006 óta dolgozik hivatásos FIFA-játékvezetőként. Az idei Eb-n a spanyol-szlovák és dán-belga csoportmeccset, illetve. BL-döntő: nyert a Real Madrid. 2016. 05. 28. Sport; Real Madrid; BL-döntő; győzelem; Atletico; Bale: Egyikük sem férne be a Realba. A szombati BL-döntőn eldől, hogy a Real Madrid tizenegyedszer vagy az Atlético először hódítja-e el a trófeát. A támadófoci rohamot indít a bunker ellen Bajnokok Ligája: Real-Atlético és Monaco-Juve elődöntők. Pavel Nedved a Juventus és Emilio Butragueno a Real Madrid nevében méltatta az ellenfeleket. A sorsolást az UEFA főtitkár helyettese Giorgio Marchetti végezte, ebben a cardiffi döntő nagykövete Ian Rush segédkezett neki. Elsőként a címvédő Real Madrid nevét.

Nagy lendülettel kezdett a Real Madrid, Oblaknak, az Atlético Madrid kapusának már az ötödik percben hatalmasat kellett védenie, nem sokkal később azonban Ramos belepiszkálásánál (amely lesről született) már ő is tehetetlen volt. Érdekesség, hogy a világ- és Európa-bajnok védő ezt megelőzően legutóbb éppen a két évvel ezelőtti fináléban volt eredményes a BL-ben Az Atletico negyedik embere, Juanfran hibázott, az őt követő Ronaldo viszont nem. A Real Madrid így 11. alkalommal nyerte meg a BL-kupát. foci Bajnokok Ligája Real Madrid Atlético Madrid BL-döntő. Tokió 2020. Úszik Verrasztó és Hosszú, medencében a vízipólósok - kövesse élőben az olimpiát Madrid egyik fele örömében, a másik bánatában sírt szombat este. A Bajnokok Ligája milánói döntőjében az 1-1-es végeredmény után a Real Madrid tizenegyesekkel győzte le az Atlético Madridot, s ezzel tizenegyedszer nyerte el a trófeát

Index - Futball - Bajnokok ligája - Az Atleti bosszúból

Véres háborúvá vált a madridi BL-csata | Az online

Bajnokok Ligája döntő - Atlético Madrid-Real Madrid

Előrehozott döntő? Bayern-Real Madrid csata a BajnokokJuventus real madrid bl - így a ráadásra már nem maradtak

BL: Real Madrid - Liverpool, Bayern PSG a negyeddöntőben Kisorsolták a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének párosításait, amelyek izgalmas rangadókat hoznak. Megismétlődik a tavalyi döntő, a Bayern összecsap a PSG csapatával, míg a Real Madrid a Liverpool gárdájával mérkőzik 2013-2014 Real Madrid-Atlético Madrid 4-1 - hosszabbítás után 2015-2016 Real Madrid-Atlético Madrid 1-1 - 11-esekkel 5-3 2018-2019 Liverpool-Tottenham 2- Pénteken Nyonban kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőjének párosítását. A sorsolás elején a döntőt vendégül látó Milánó polgármestere köszöntötte a résztvevőket, majd megkezdődött a legjobb négy közé jutott csapatok (Atlético Madrid, Bayern München, Manchester City, Real Madrid) kisorsolása

Nagy nevek és nagy számok törvénye: lejátszottuk a Real

Madrid számára hatalmas esemény a mostani döntő, hiszen nagyon ritkán fordul elő, hogy egy város két csapata Bajnokok Ligája finálét játszhat. Az Atleticóval nem akarok különösebben foglalkozni. Csapatként erősek, ezért mindenkire oda kell figyelni, de sokkal jobban teszi a Real Madrid, ha saját magára koncentrál Több nagyon komoly rangadót is megrendeznek a BL nyolcaddöntőiben: a Manchester Cityt a Real Madriddal, a Liverpoolt az Atlético Madriddal sorsolták össze, míg a Chelsea a Bayernnel találkozik. Gulácsi Péter és Orbán Willi együttese, a Leipzig a Mourinho vezette Tottenhammel csap össze. A címvédő Liverpool az Atlético Madriddal találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája. Tippmixtippek Bajnokok Ligája Döntő. 2016 UEFA bajnokok ligája döntő Milánó San Siro stadion! Milanóban rendezik meg a Bajnokok Ligája döntőt szombat este. Mind a Real Madrid mind a Atletico Madrid is történelmet szeretne irni elhoditani a trofeat. A pálya amelyen jatszak este a Bajnokok Ligája döntőt nem a legjobbalapotban.

Bajnokok Ligája Videó M4 Spor

A spanyol bajnokság 35. játéknapján a Real Madrid a Sevilla egyesületét fogadja majd a Di Stéfano stadionban. Zinedine Zidane mérkőzés La Liga - A Barca s az Atlético gól nélküli döntetlenje után esélyt kapott a Real BL döntő! Liverpool vagy Madrid? Van mire örülnünk! Ezúttal Kijevben élvezhessük a mérkőzést! Repülőút a BL-döntőre 589.000 forinntól. Az ár tartalmazza: Retúr repülőjegyet Kijevebe Pozsonyból. Szállást 3* szállodában (megfelelő fekvéssel a stadionhoz és a belvároshoz viszonyítva) 1. kategóriájú mérkőzésjegyet Idegenvezetői szolgáltatást Kijevben (15 fő. A B csoportban a zárónap előtt még mind a négy csapatnak továbbjutási esélye volt, végül a Real Madrid élt vele leginkább. Zinédine Zidane szereti a fontos mérkőzéseket döntőnek nevezni, s a média gyakran emlékeztet arra, a francia edzővel döntőt még nem veszített a Madrid Atletico-Real: 2-1. Kapcsolódó cikk: Az Atletico újra elszalasztotta, Juventus-Real Madrid BL-döntő lesz

Real madrid-Atletico madrid 2014 BL döntő part 1

Az Atletico legyőzte a Barcelonát, hogy megnyerje a Ligát, és kétszer is bejutott az UEFA Bajnokok Ligája döntőjébe a Real Madrid ellen. Ez a döntő vitathatatlanul a 2000 utáni Bajnokok Ligája egyik legizgalmasabb döntője volt. A Real Madrid nyerte a Decima-ot, ám Cholo ragyogó védekezésével erős és világos üzenetet. Atletico-Real: 2-1. Fotó: Javier Soriano / AFP Kapcsolódó cikk: Az Atletico újra elszalasztotta, Juventus-Real Madrid BL-döntő les Nem lehetetlen, de borzasztóan nehéz feladat előtt áll a Real Madrid, amelynek az egyre inkább mumussá váló Atlético Madridon kellene keresztülverekednie magát, hogy a BL története során első csapatként megvédje a címét. A meccs a tavalyi döntő sokadik visszavágója, és az Atlético már gazdagon törlesztett

2020: Isztambulban vagy Lisszabonban lesz a BL-döntőSimeone nem keres kifogásokat | M4 SportDárdaiék Haaland ellen, két magyar csapat is a nyolc közé